Holením to nekončí

banner_balzam_puvodni

Holením to nekončí

Ať už si pěstujete pořadného “seveřana”, kterému občas zastřihnete jeho expanzivní tendence směrem na jih, anebo jste zastánce dokonale hladké tváře, tak  při zastřihování, či kompletním oholení dostává vaše pokožka pořádně zabrat. Vousy jste sice buď upravili, nebo se jich úplně zbavili, ale k dokonalému výsledku CHYBÍ ještě kousek. My jsme pro vás shrnuli 3 kroky, které vám pomohou dosáhnout maximálního výsledku. 

1) Tvář po holení opláchněte

V prvé řadě je nutné poskytnou obličeji první pomoc, čehož docílíme v zásadě velmi jednoduše čistou studenou vodou. Opláchnutím tváře čistou studenou vodou nejen umyjeme zbytky od holící pěny, ale pleť se rovněž vypne a zacelí se malé ranky způsobené holením.

balzam_spolu_darker

2) Pleť zklidníme

Ježdění žiletkou, či strojkem po tváři sem a tam umí kůži dát pořádně zabrat. Červené pupínky a zarudnutí je toho obvyklým a častým projevem. Ideální na zklidnění podrážděné pokožky je Balzám po holení, který ji zvláční a hydratuje pomocí aktivních látek jakou jsou mimo jiné kozí syrovátka a kyselina hyaluronová. K regeneraci pak skvěle slouží allantoin, který se získává z Kostivalu lékařského. Z dalších látek vyzdvihneme vitamin E a vitamín B3 obsažený v Niacinamidu. Ten se obzvlášť hodí v případě, že máte problémy s akné. Aktivní látky jsou podpořeny kozím máslem, které je dostane hluboko do pokožky a tím zvýší jejich přínosný efekt.

 

3) Myslíme na budoucnost - pleť vyživujeme

Bezprostřední problémy po holení jež se projevují zarudnutím a pupínky jsme vyřešili Balzámem po holení. Udržet si však svěží vzhled vyžaduje pravidelné vyživování pleti. Postup je v podstatě stejný - pleť opláchneme od nečistot, které na ní ulpěly a naneseme 24 hodinový krém. Pro maximální výsledek je vhodné oba produkty kombinovat. Bezprostředně po oholení použijeme Balzám po holení a na něj následně naneseme 24 hodinový krém. Při pravidelném používání bude vaše pokožka klidná bez vnějších projevů podráždění, ale rovněž i pevná a mladistvá. Budete se cítit svěže a sebevědomě.