První dojem dvakrát neuděláš

úvodní foto na fb a web

Kryj si slabiny, ať souboj ustojíš

 

Maximální výkon, spěch a stres se staly národním sportem. Člověk už nemá pořádně čas ani na svou rodinu, natož na sebe. Přesto, chceš-li uspět, musíš zůstat pánem situace, jakkoli se zdá být bezvýchodná. Profimen za tebe tvůj boj nevyhraje, ale připravil ti pár vychytaných triků do zálohy.

Strhané rysy tě prozradí

Vzhled egyptské mumie, kruhy pod očima a podebrané záděry na rukou informují tvého soupeře, že meleš z posledního. Bez milosti si tě namaže na krajíc chleba k snídani a pokusí se urvat co nejvíc výhod pro sebe. Ať už stojíš v ringu anebo tě čeká obchodní jednání v kravatě, taktiku boje to zásadně nemění. Odhalovat slabiny prostě není moudré a ty kosmetické už vůbec ne.

Vyspi se a pomiluj

Prázdný baterky ti nejlíp dobije pořádný žvanec a zasloužený spánek. Zbytkové napětí setřeseš při tom nejlepším relaxu na světě, když se pomiluješ se svou lady. Jsou ale chvíle, kdy to nejde a nezbývá, než vyčerpání maskovat. Profimen ti připravil Profiset 3 v 1, kde najdeš kompletní kosmetickou sadu pro muže do extrémních venkovních podmínek. Pokud něco ochrání hasiče nebo dřevorubce, tak to spolehlivě zajistí i top manažera. Na to si vsaď.

Zamaskuj se, ať souboj ustojíš

Štěstí přeje připraveným, a pokud jedeš většinu času na doraz, vybav se Profisetem 3 v 1. Přípravu na boj zahájíš balzámem, který aplikuješ na tvář i vousy po raním holení. Předejdeš tak flekům a pupínkům v obličeji. Jakmile se balzám vsákne, vetřeš si do pleti ještě krém na obličej. Ten běžně vzdoruje tvrdému slunečnímu záření nebo krutému severáku. S přehledem tak ustojí i kancelářské podmínky.

Těsně před schůzkou si umyj ruce a impregnuj je speciálním krémem. Jeho úkolem je chránit muže pracující venku. Získáš tak odolné a pevné tlapy, které na omak nemastí a nelepí. Profiset sice není primárně určený na maskování únavy, nicméně se tak dá použít. Víc pro tebe už Profimen udělat nemůže. Teď je to na tobě. Každopádně až se vrátíš z manažerský bitvy, najez se, odpočiň a pomiluj svou ženu, protože tomu se ani extrémní kosmetika nevyrovná.

profiset_darker