Ruce dělají člověka

banner_ruce_puvodni

Ruce dělají člověka

Končetiny, které muži používají přes den nejvíce jsou snad s výjimkou fotbalistů, cyklistů a běžců ruce. Pomocí rukou pracujeme, komunikujeme či projevujeme vlastní emoce. Jsou natolik výrazným a potřebným prvkem našeho těla, že jejich stav o nás samých ledacos vypovídá. Z častého používání rukou mylně vyvozujeme, že pokožka na rukou bude odolnější než na zbytku těla. Je tomu právě naopak, jelikož pokožka na rukou je dokonce ještě citlivější než na obličeji.

krem_ruce_spolu_darker

Časté problémy rukou

Pokožka na rukou je každodenně vystavena pro ni nepříznivým vlivům spojeným s profesí, častým omýváním a máčením, ale rovněž i zimou či slunečním zářením. Na hřbetech rukou je pokožka velmi tenká a v podkoží má minimum tukové tkáně, tudíž stárne výrazně rychleji. Absence chloupků a mazových žláz na dlaních způsobuje horší příjem vlhkosti a pokožka se vysušuje. Pro dostatečnou péči o pokožku na naších rukou musíme tedy minimálně dostatečně hydratovat, což ale komplexně nevyřeší problém s rychlejším stárnutím pokožky. Důrazně tedy doporučujeme pokožku na rukou i vyživovat.

Kvalita na první dotek

Výživný krém na ruce od značky PROFIMEN nabízí řešení všech výše zmíněných problémů. Ne jenomže díky vysokému obsahu syrovátky z kozího mléka pokožku dokonale hydratuje, ale rovněž pomocí transportních vlastností kozího másla dostává efektivně do pokožky aktivní látky jako jsou vitamíny B5, B6, PP faktor či ceramidy, které pokožku dlouhodobě zvláčňují a vyživují.