O nás

all4_darker
vzor_1

Kde se vzal Profimen?

Značka Profimen vznikla jako výhradně pánská kosmetika vyráběna z mléka koz chovaných v České a Slovenské republice. Vyrábíme krémy pro muže, kteří jsou denně v pohybu a jejich pokožka dostává zabrat ať už vlivem slunečního záření, stresu nebo přirozenou suchostí. Naše krémy pomáhají udržovat mužskou pleť hydratovanou, pružnou a zdravou. 

Co dělá kosmetiku Profimen lepší?

Krémy Profimen mají velmi přínosné účinky na pleť a kůži a to hlavně díky látkám obsaženým v kozím mléce a to tuku, který transportuje aktivní látky do hlubších vrstev pokožky, a syrovátce, která podporuje prokrvení, hloubkově hydratuje a zabraňuje vysušovaní. 

Naše know-how?

Za našimi výrobky stojí více než 20 leté zkušenosti tuzemské laboratoře, která vyvinula přes stovku uživateli ověřených kosmetických receptur. Společně s nimi jsme připravili ty nejúčinnější receptury pro muže. Vedle nepostradatelných zkušeností dermatologů, vděčíme za vysokou kvalitu také českým a slovenským farmářům chovajícím šetrným způsoby kozy, které nám dávají to nejlepší mléko. Rovněž si velmi ceníme možnosti využívat řadu dalších složek z lokálních surovin. Naše krémy nejsou testovány na zvířatech. A nikdy nebudou :)