První dojem dvakrát neuděláš

banner_24h_puvodniPrvní dojem dvakrát neuděláš

K současnému životnímu tempu bohužel neodmyslitelně patří spěch a stres. Být neustále vytížený a jet na plné obrátky se stalo národním sportem. Zatímco naši rodiče práskli za sebou dveřmi od kanceláře a jeli se domů starat o rodinu a sebe, my si naše kanceláře nosíme neustále s sebou v kapse a na obchodní, ale i osobní schůzky chodíme někdy pozdě večer. V takových případech je nutné vypadat co nejsvěžeji a být připraven schůzku s přehledem ovládnout.

Jak na to?

Odpočatá a zdravá pleť jako by byla pouze ženskou doménou a muže míjela v co možná největší možné vzdálenosti. Zarudlé skvrny, pupínky po holení, kruhy pod očima. To vše nevypovídá o vašem vysokém nasazení a naprosté oddanosti práci, nýbrž o tom, že vy sám sobě nejste na prvním místě. Jak ale v tom všem spěchu najít navíc čas na dokonalý zevnějšek? Není to vůbec tak složité, jak se nám to snaží ženy namluvit :)

Náš sortiment produktů pokryje všechny základní potřeby pro každodenní péči o pleť. Díky 24 hodinovém krému bude vaše pokožka hydratovaná, pružná a celkově bude působit zdravěji. Pro pány, kteří se holí a mají potýkají se s podrážděnou pokožkou jsme vyvinuli Krém po holení, který díky svému složení pleť příjemně zklidní. A jelikož podle rukou se pozná nejlépe, jak se o sebe muž stará, připravili jsme i krém na ruce, který kůži zjemní a pomáhá proti vysychání. Více o našich produktech se dozvíte zde.

profiset_darker